AKCIJA
137 stalo koja H.710 - D.60 mm su ratuku
24,79 € 24.79 EUR
AKCIJA
161 S-kabliukas
0,78 € 0.7799999999999999 EUR
AKCIJA
16 vamzdžio storasienis laikiklis
0,41 € 0.41 EUR
AKCIJA
1-lygio nerūd.plieno indų džiovykla 800 mm spintelei
kampinei spintai
19,15 € 19.15 EUR
AKCIJA
201 Apatinis vamzdžio D.50 laikiklis, NOMET
2,89 € 2.8899999999999997 EUR
AKCIJA
207 vamzdžio užbaigimas
2,47 € 2.4699999999999998 EUR
AKCIJA
3/4 chromuota karuselė, 720 mm
19,59 € 19.59 EUR
AKCIJA
3/4 karuselė, balta D.600mm
12,64 € 12.639999999999999 EUR
AKCIJA
3/4 Karuselė D.600, balta
8,78 € 8.78 EUR
AKCIJA
3/4 Karuselė D.690, balta
10,67 € 10.67 EUR
AKCIJA
4/4 chromuota karuselė, D.720
25,94 € 25.939999999999998 EUR
AKCIJA
Akrilinė plokštelė 65x65 mm, balta
0,90 € 0.8999999999999999 EUR
AKCIJA
Akrilinė plokštelė 65x65 mm, juoda
0,90 € 0.8999999999999999 EUR
AKCIJA
Akrilo profilis 10 mm 2,5 m, skaidrus
11,38 € 11.379999999999999 EUR
AKCIJA
Akrilo profilis 5 mm L-2,5 m, skaidrus
11,00 € 11.0 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

 (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: vilnius@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt