AKCIJA
Medsraigtis 3x45, baltas cinkas
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 3*40
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 3*35
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 3*30
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 3*25
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 3*20
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 3*16
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 4.5*15
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 3.5*45
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 3.5*50
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 3.5x16
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Varžtas 6*20 gelt. cinkas
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Poveržlė
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis GKP 4,2*70 medžiui
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis GKP 3.5*55 medžiui
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 4,5*35 geltoni
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 4,2x16 mm
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 4*55 geltoni
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 4*55
0,01 € 0.01 EUR
AKCIJA
Medsraigtis 4*35
0,01 € 0.01 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

 (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: vilnius@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt