AKCIJA
Ventiliacinės grotelės 60x480mm, matinės
2,64 € 2.6399999999999997 EUR
AKCIJA
Ventiliacinės grotelės 60x430mm, matinės
2,64 € 2.6399999999999997 EUR
AKCIJA
Varžtelis 5068 4 mm L-31,8 mm
0,53 € 0.53 EUR
AKCIJA
Varžtelis 5067 11 mm
0,28 € 0.27999999999999997 EUR
AKCIJA
Varžtelis 2055 L-12,7 mm, cinkas
0,34 € 0.33999999999999997 EUR
AKCIJA
Varžtas M6x45 mm SS-316, nerūd.plienas
0,27 € 0.26999999999999996 EUR
AKCIJA
Varžtas M6x120mm, geltonas cinkas
0,13 € 0.13 EUR
AKCIJA
Varžtas 6*95 gelt. cinkas
0,05 € 0.049999999999999996 EUR
AKCIJA
Varžtas 6*90 gelt. cinkas
0,05 € 0.049999999999999996 EUR
AKCIJA
Varžtas 6*85 gelt. cinkas
0,05 € 0.049999999999999996 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

 (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: vilnius@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt