AKCIJA
Apsauginė metalinė plokštelė
0,93 € 0.9299999999999999 EUR
AKCIJA
Centrinis užraktas CL-X1018/ 800 mm D.19x20-42,5 mm
2,89 € 2.8899999999999997 EUR
AKCIJA
Centrinis užraktas X851N/19/600,užraktas iš šono
2,45 € 2.4499999999999997 EUR
AKCIJA
Cilindras J12 spynelei MIC-5250
1,27 € 1.27 EUR
AKCIJA
Elektroninė spynelė DC6V
34,43 € 34.43 EUR
AKCIJA
Įleidžiama spynelė
0,86 € 0.86 EUR
AKCIJA
Įleidžiama spynelė, žalvaris
2,86 € 2.86 EUR
AKCIJA
Kodinė spynelė, D-19x17mm
7,10 € 7.1 EUR
AKCIJA
Kodinė spynelė D.19x22,5 mm
6,65 € 6.6499999999999995 EUR
AKCIJA
Kodinė spynelė D.19x29 mm
12,54 € 12.54 EUR
AKCIJA
Liežuvėlis A01 tiesus L.25 mm
0,24 € 0.24 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

 (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: vilnius@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt