AKCIJA
Akrilinė plokštelė 65x65 mm, balta
0,90 € 0.8999999999999999 EUR
AKCIJA
Akrilinė plokštelė 65x65 mm, juoda
0,90 € 0.8999999999999999 EUR
AKCIJA
Antgalis IRWIN HEX 4
1,10 € 1.0999999999999999 EUR
AKCIJA
Antgalis IRWIN PZ1 TITAN
1,33 € 1.3299999999999998 EUR
AKCIJA
Antgalis IRWIN PZ2 TITAN
1,33 € 1.3299999999999998 EUR
AKCIJA
Apskritas stalo sujungimas, nikelis
2,86 € 2.86 EUR
AKCIJA
Apvali įvorė D.50mmx1.5mm M10
0,84 € 0.84 EUR
AKCIJA
Atsuktuvo antgalis DIAMANT PH2
4,27 € 4.27 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

 (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: vilnius@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt