AKCIJA
Atraminė koja mechanizmui 24.02.215
14,61 € 14.61 EUR
AKCIJA
Aventos HK-XS 3 lygio mechanizmas 800-1800
9,56 € 9.559999999999999 EUR
AKCIJA
Dujinis nuleidimo kronšteinas
1,32 € 1.3199999999999998 EUR
AKCIJA
Dujinis pakėlėjas 60N trumpas L-160 mm
0,91 € 0.9099999999999999 EUR
AKCIJA
Dujinis stumoklis 100N medžiui, pilkas, itališkas
2,70 € 2.6999999999999997 EUR
AKCIJA
Dujinis stumoklis 16 kg, chromas
10,24 € 10.24 EUR
AKCIJA
Dujinis stumoklis 60N medžiui, pilkas, itališkas
4,40 € 4.3999999999999995 EUR
AKCIJA
Dujinis stumoklis 80N medžiui, pilkas, itališkas
4,40 € 4.3999999999999995 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

 (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: vilnius@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt