AKCIJA
137 stalo koja H.710 - D.60 mm su ratuku
24,79 € 24.79 EUR
AKCIJA
ALFA kojelė M6, D16x12 juoda
0,06 € 0.06 EUR
AKCIJA
ALFA kojelė M6, D16x25
0,08 € 0.08 EUR
AKCIJA
ALFA kojelė M6, D16x25 juoda
0,07 € 0.06999999999999999 EUR
AKCIJA
ALFA kojelė M6, D16x25 šešiakampė
0,04 € 0.04 EUR
AKCIJA
ALFA kojelė M6, D16x25 t.ruda
0,04 € 0.04 EUR
AKCIJA
Aliuminio kojelė 40x40,reguliuojama
2,14 € 2.14 EUR
AKCIJA
Apkaba stalo kojai D50, metalika
0,83 € 0.83 EUR
AKCIJA
Apkaba stalo kojai D.60, juoda
0,95 € 0.95 EUR
AKCIJA
Apkaba stalo kojai D60, metalika
0,93 € 0.9299999999999999 EUR
AKCIJA
Atrama, balta
0,02 € 0.02 EUR
AKCIJA
Atrama, bukas
0,02 € 0.02 EUR
AKCIJA
Atrama juoda
0,02 € 0.02 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

 (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: vilnius@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt