AKCIJA
Briaunų juosta 21 mm su klijais
0,09 € 0.09 EUR
AKCIJA
Briaunų juosta 32mm
0,20 € 0.19999999999999998 EUR
AKCIJA
Briaunų juosta 40 mm balta su klijais
0,17 € 0.16999999999999998 EUR
AKCIJA
Dvipusė lipni juosta
0,20 € 0.19999999999999998 EUR
AKCIJA
Glaistas Nr.00 bespalvis
1,47 € 1.47 EUR
AKCIJA
Glaistas Nr.01 šviesus kreminis
1,47 € 1.47 EUR
AKCIJA
Glaistas Nr.02 geltonas
1,47 € 1.47 EUR
AKCIJA
Glaistas Nr.03 tamsiai kreminis
1,47 € 1.47 EUR
AKCIJA
Glaistas Nr.04 šviesus smėlis
1,47 € 1.47 EUR
AKCIJA
Glaistas Nr.05 tamsus smėlis
1,47 € 1.47 EUR
AKCIJA
Glaistas Nr.06 šviesus bukas
1,47 € 1.47 EUR
AKCIJA
Glaistas Nr.07 bukas
1,47 € 1.47 EUR
AKCIJA
Glaistas Nr.08 tarpinis smėlis
1,47 € 1.47 EUR
AKCIJA
Glaistas Nr.09 minkštas
1,36 € 1.3599999999999999 EUR
AKCIJA
Glaistas Nr.09 smėlis
1,47 € 1.47 EUR
AKCIJA
Glaistas Nr.10 tamsus bukas
1,47 € 1.47 EUR

Nenorite patys ieškoti?

Tiesiog atsiųskite savo užklausą su poreikiais mūsų komandai ir per 2 valandas gausite pasiūlymą: sales@jurga.lt

Pasitarkite tiesiai su mūsų pardavimų komandos nariais

 (Vilnius)

Tel. +370 618 32251

E-paštas: vilnius@jurga.lt

Aušra (Klaipėda)

Tel. +370 657 99450

E-paštas: ausra@jurga.lt

Gediminas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96592

E-paštas: gediminas@jurga.lt

Aidas (Klaipėda)

Tel. +370 657 96593

E-paštas: aidas@jurga.lt

Algis (Vilnius)

Tel. +370 657 96591

E-paštas: algis@jurga.lt

Rasa (Klaipėda)

Tel. +370 686 06901

E-paštas: rasa@jurga.lt

Loreta (buhalterija)

 Tel. +370 657 96594

E-paštas: loreta@jurga.lt