Kalėdų naktį tylią....

kai visi mes svajojame apie dovanas

 

 

 

 

Nors žiema šiais metais labai neužtikrintai bando mūsų nosis ir ausis, šv. Kalėdų vakaras nenumaldomai artėja. Artėja ramaus apmąstymo vakaras su namiškiais, su šeima. Su kolegomis aptariame praėjusius metus, su klientais - pasveikiname vieni kitus ir džiaugiamės, kad šie metai buvo geri ir dosnūs.

Už gerus darbus geri vaikai gauna dovanų, ir mes tikimės to paties, tikėdami, kad buvome geri. Žinau, kad per metus būna visko ir gero ir nevisiškai gero, todėl labai atsiprašau už veiksmus, kurie jums sukėlė blogesnę nuotaiką, ir pasidžiaukime už tai, kad supratome, jog tik kartu bendraudami galime sukurti geresnius santykius.

Jurgoje šie metai buvo statybų metai, statome naują Vilniaus filialą, statome naują elektroninę parduotuvę, statome naujus ryšius su tiekėjais, todėl statybų eigoje kartais norisi pasiekti rezultato greičiau, bet žinome, tik kad kantriai ir stipriai dirbdami pastatysime stiprų bendravimo rūmą su klientais ir partneriais.

Vėlgi kalbame ir darome bendradarbiavimą kaip viso mūsų bendravimo pagrindą, todėl nors ir gyvendami socialinių tinklų eroje labai labai daug dėmesio kreipiame į tiesioginio kasdienio bendravimo stiprinimą, bet tuo pačiu mažiname nereikalingo - neefektyvaus bendravimo spragas sukurdami šiuolaikiškas formas: nuo paprasčiausio "live chato" šio puslapio dešinėje iki pačios greičiausios prekių užklausos visoje Lietuvos baldų rinkoje, kai klientas tiesiai perkelia iš savo projektavimo programos failą su reikiamomis medžiagomis į mūsų užklausą per 2 valandas gauna visas jam reikalingas medžiagas su alternatyviomis prekėmis pagal kainą ir tiekimo laikus. Šiomis moderniomis priemonėmis jau galite naudotis ir jūs taupydami darbo laiką ir jį sutaupę nukreipti į bendravimą su savo klientais ar kitus darbus.

Taigi Kalėdų naktį tylią prašome būti džiugiais, nes ateina dar gražesnis, dar geresnis laikotarpis, o mes labai džiaugsimės, kad kartu galėsime sutikti Naujus Metus įsitikinę, kad jie bus dar geresni ir dosnesni!

Su šventėmis

Vilmantas Aušra